Stworzymy dla Ciebie stronę WWW, przynoszącą rezultaty

 

Potrzebujesz strony internetowej, która będzie Twoim najlepszym handlowcem?
Tworzymy strony, mówiące to, co trzeba, do kogo trzeba i jak trzeba przez 24h/dobę. Poznaj 10 powodów, dla których warto nam zaufać:

1. Indywidualne podejście do klienta

Twoje zlecenie jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, dlatego unikamy powielania utartych schematów. Zależy Ci na zbudowaniu określonego wizerunku, wywołaniu u klientów pożądanych skojarzeń i działań? Rozumiemy to! Stworzymy stronę spójną z profilem firmy, dopasowaną do Twoich potrzeb. Doradzimy wybór indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Wspólnie wybierzemy najlepsze elementy Twojej strony internetowej: moduły, funkcje, kolory, szatę graficzną, podstrony i pozostałe elementy. Jeśli nie wiesz, jak powinna wyglądać Twoja strona, doradzimy Ci we wszystkim.


2. Badamy Twoje pomysły i cele biznesowe

Przed rozpoczęciem tworzenia strony internetowej poznajemy Twoją firmę i cele, które planujesz zrealizować. Zadajemy pytania o to, czego chcesz. Stawiamy czoła wyzwaniom, słuchamy Twoich marzeń i pomysłów na stronę internetową. W trakcie rozmowy ustalamy wspólnie grupę docelową klientów, do których kierujemy stronę, oraz jej zasięg terytorialny. Wybór grupy potencjalnych klientów umożliwia lepsze dopasowanie się do upodobań ludzi konkretnego typu. Tym mądrym sposobem zwiększamy szanse wybrania Twojej oferty przez klientów.


3. Upraszczamy Twoje życie

Zmiany w firmie i działania konkurencji zmuszają przedsiębiorstwa do częstych aktualizacji asortymentu i usług, ulepszania oferty, wgrywania zdjęć/filmów itp. O wszystkich aktualnościach szybko poinformujesz swoich klientów za pomocą prostego panelu edycji treści w systemie CMS. Od teraz samodzielne zmienisz treść strony, nawet jeśli jesteś laikiem. Obsługa panelu edycji jest dziecinnie łatwa, ale dla Twojej wygody otrzymasz instrukcję obsługi.

  • System CMS (Content Management System)
  • Panel edycji treści
  • Instrukcja obsługi

4. Dbamy o rezultaty sprzedaży

Strona internetowa musi konwertować – zarabiać. Wiemy, jak to zrobić! Dzięki wiedzy i umiejętnościom sprawimy, że strona internetowa przyciągnie do Ciebie klientów, a inwestycja zwróci się w krótkim czasie. Strona internetowa to podstawowe źródło informacji o Twojej firmie. Klient pozna Twoją pełną ofertę, czas pracy i lokalizację firmy. Profesjonalnie wykonana strona zwiększa zaufanie do marki. Strona WWW jest opiniotwórcza. Większość klientów czyta informacje na temat usługi/produktu, zanim z niego skorzysta. Zyskaj wiarygodność i dostarcz klientowi informacje, jakich chcesz.

W Resultica tworzenie stron WWW nie kończy się na przygotowaniu szablonu i kodowaniu. To przede wszystkim wdrożenie modułów zwiększających sprzedaż na Twojej stronie. Klient po wejściu na stronę powinien wysłać do Ciebie maila, zadzwonić w sprawie oferty lub odwiedzić placówkę. Zrobimy co w naszej mocy, aby formularze kontaktowe przyniosły nowe zlecenia, a oferta generowała zapytania od klientów.


5. Zajmiemy się wszystkim

Jeśli uruchomienie strony internetowej Cię przerasta, chętnie zrobimy to za Ciebie! Brak kompletu materiałów do strony WWW? To żaden problem. Jako profesjonaliści, zredagujemy skuteczne opisy produktów i kupimy stockowe zdjęcia, jeśli tego sobie zażyczysz. Tworząc strony WWW, bierzemy na siebie wszystkie obowiązki. Jako zespół grafików, programistów i web deweloperów doradzimy, wybierzemy najlepsze rozwiązania i stworzymy stronę internetową, z której będziesz zadowolony. Usiądź wygodnie - my zajmiemy się resztą.


6. Atrakcyjna grafika: klient kupuje oczami

W Internecie – tak jak w życiu – liczy się pierwsze wrażenie. Wystarczy kilka sekund, aby klient ocenił Twoją firmę na „TAK” lub „NIE”. Projektowanie autorskiej grafiki strony to projektowanie sukcesu, gdyż klient najpierw ocenia jej wygląd i kupuje oczami. Witryna buduje wizerunek firmy w internecie i nie da się odnieść sukcesu bez właściwego wizerunku. Zaprojektujemy estetyczny wygląd strony, który przyciągnie spojrzenia potencjalnych klientów i poprawi skuteczność oferty. Dopasujemy styl graficzny do grupy Twoich klientów, aby strona na długo zapadła im w pamięć! Jej przeglądanie musi być intuicyjnie łatwe. Dobrze zaprojektowana grafika jest czytelna i funkcjonalna dla użytkowników, dlatego unikamy przytłaczających projektów graficznych. Nasi graficy słyną z wysokich umiejętności, unikalności i pomysłowości. Atrakcyjnie przedstawimy Twoją ofertę i pokażemy jej mocne punkty. Starannie dobierzemy grafikę i połączymy ją z całą stroną, aby pokazać Cię w jak najlepszym świetle.


7. Funkcje, których potrzebujesz

Każde zlecenie uważamy za naszą najważniejszą realizację. Przygotowujemy strony internetowe, ukierunkowane na realizację konkretnych celów. Resultica zadba, aby Twoja witryna robiła dokładnie to, czego życzysz sobie Ty i Twoi klienci. Pragniemy dać Ci funkcje, których potrzebujesz. Uzbroimy Twoją stronę w przydatne rozwiązania technologiczne, jednocześnie łatwe w obsłudze. Zgodnie z zasadą „keep it simple”, zaproponujemy najprostsze rozwiązania i w razie potrzeby – odwiedziemy Cię od złych pomysłów. Doskonale wiemy, że poza wszystkimi funkcjami/dodatkami, liczy się także czytelność i prosta obsługa strony. Połączymy jedno z drugim, aby każdy odnalazł na witrynie Twojej firmy dokładnie to, czego szuka.


8. Gwarantujemy, że to działa!

Długoterminowa współpraca jest dla nas fundamentem, dlatego dbamy o każdy szczegół gotowej witryny internetowej. Projektujemy strony internetowe, z których jesteśmy dumni. Bierzemy odpowiedzialność za nasze zlecenia, więc pilnujemy, aby były one najwyższej jakości. Dowodem tego jest gwarancja, której udzielamy. Usługi tworzenia stron w Resultica są objęte roczną gwarancją. W przypadku ewentualnych problemów z funkcjonowaniem strony, które wyniknęły z przyczyn niezależnych od nas/klienta, niezwłocznie reagujemy na zgłoszenie. Jesteśmy odpowiedzialnym i stabilnym partnerem, dlatego zapewniamy pełne wsparcie techniczne.


9. Brak długotrwałych umów

Działamy fair play, w oparciu o pełne zaufanie do naszych klientów. Unikamy długoterminowych umów z klientem. To oznacza, że masz prawo zrezygnować z naszych usług bez jakichkolwiek dodatkowych płatności. W ten sposób, po odebraniu strony internetowej, chronisz się przed niepotrzebnymi zobowiązaniami i śpisz spokojnie.


10. Strona WWW będzie Twoją własnością

Czy wiesz, że część projektantów nie przekazuje klientom praw majątkowych do strony internetowej? Strona zaprojektowana w Resultica będzie wyłącznie Twoją własnością. Zyskasz pełne prawo do jej modyfikacji, przeniesienia na inny serwer lub zmiany adresu URL. Twoje interesy zabezpieczymy umową przeniesienia praw majątkowych do strony WWW, dzięki czemu będziesz mógł spać spokojnie.

Wybrane realizacje

Opinie klientów

Firma Suzuki Sushi współpracowała z firmą Pana Alana Rybczyńskiego w roku 2016. W tym czasie firma Pana Alana Rybczyńskiego była odpowiedzialna za tworzenie strony interneto...
Rozwiń
Katarzyna Bitdorf
Pan Alan wykonał dla naszej firmy Marketingową Stronę internetową www.arret.pl. Zawiera ona atrakcyjną grafikę, potrzebne funkcje oraz skuteczny marketing. Stanowi odnowioną w...
Rozwiń
Mariusz Marszałkowski
Pan Alan Rybczyński projektował dla naszej firmy stronę internetową www.parkan-serwis.pl po raz pierwszy kilka lat temu. W ubiegłym roku zleciliśmy temu informatykowi zaprojekto...
Rozwiń
Paweł Basek
Pan Alan Rybczyński wykonał szablon do aukcji allegro, oraz sklep internetowy www.zielarnia.sklep.pl. Zajął się także przechwyceniem w/w domeny, ponieważ z winy poprzedniej firm...
Rozwiń
Katarzyna Krawczyk

Stworzenie strony internetowej to skomplikowane zadanie. Zleć jej wykonanie ekspertom i skontaktuj się z nami już teraz!

Masz pytania? Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twojej stronie WWW. Zostaw telefon, a oddzwonimy w ciągu 10 minut.

Doradca klienta:

Doradca klienta
Podpis doradcy klienta
Strona używa plików cookies do poprawnego działania. Możesz zdecydować, czy zezwalasz na cookies. Polityka prywatności