Stworzymy sklep nastawiony na efekty

Uruchamisz kanał sprzedaży online i potrzebujesz skutecznego sklepu internetowego? Tworzymy platformy e-commerce dla firm z Łodzi i całej Polski, które generują zyski przez całą dobę. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać:

Dzięki otrzymanej stronie, już w pierwszych dniach po jej uruchomieniu, pozyskaliśmy kilku poważnych kontrahentów. W efekcie, odnotowaliśmy wyższą sprzedaż produktów - Tomasz

Zalety perswazyjnych sklepów internetowych

Sklep szyty na miarę

Interesuje Cię budowanie określonego wizerunku, wzbudzanie skojarzeń i pożądanych działań u klientów? Dobrze trafiłeś – witamy w Resultica! Stworzymy sklep internetowy według profilu firmy, branży, dopasowany do Twoich oczekiwań.

Prosta obsługa panelu CMS

Rozwój biznesu i ruchy konkurencji wymagają od Ciebie aktualizowania sklepu, poprawiania zdjęć i opisów produktów. W panelu CMS samodzielne dodasz nowe produkty, zmienisz status zamówień i sprawdzisz wyniki sprzedaży, nawet jeśli jesteś nowicjuszem.

Potrzebne funkcje

Twoją stronę internetową w użyteczne i łatwe w obsłudze rozwiązania technologiczne do rozwoju e-handlu. Lubimy proste rozwiązania, dlatego zaproponujemy Ci sprawdzone moduły, a w razie konieczności uchronimy Cię przed tymi niepotrzebnymi.

Estetyczna grafika

W e-commerce – jak w realnym świecie – najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Estetycznie zaprojektujemy wygląd, który przyciągnie wzrok klientów. Dostosujemy styl graficzny do Twojej specjalizacji, aby Twój e-sklep został zapamiętany na długo!

Sprzedawaj więcej

Perswazyjna witryna stanowi podstawowy kanał sprzedaży on-line dla milionów firm na całym świecie. Wykorzystaj to!

Rok gwarancji

Usługi budowania stron internetowych w Resultica objęte są gwarancją na rok. Jesteśmy sumiennym i rzetelnym partnerem, dlatego zapewniamy sprawną pomoc w zakresie kłopotów technicznych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ustalamy cele biznesowe

Zanim przystąpimy do tworzenia sklepu internetowego, zaznajamiamy się ze specyfiką Twojego biznesu i celami sprzedażowymi, które planujesz osiągnąć. Pytamy o to, czego oczekujesz, poznajemy Twoje marzenia, plany i pomysły na e-handel.

Optymalizujemy koszta

Wybierzeme optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu unikniesz zbędnych kosztów.

Przejmujemy wszystkie obowiązki

Jeśli wystartowanie ze sklepem internetowym jest dla Ciebie czarną magią, z przyjemnością wyręczymy Cię! Brakuje Ci kompletu tekstów do podstron? Żaden kłopot. Usiądź i zrelaksuj się, a my zabieramy się do działania.

Opieka nad sklepem

Gwarantujemy stabilne działanie i opiekę nad sklepem. Tworzymy sklepy internetowe i dbamy o ciągłość ich funkcjonowania (bezawaryjność), zapewniamy pomoc techniczną i doradztwo w zakresie e-commerce.

Dbamy o wzrost konwersji

Po co prowadzić sklep internetowy? Oczywiście po to, by zarabiać. A my wiemy, jak tego dokonać! Dzięki naszym kwalifikacjom sprawimy, że witryna zwabi do Ciebie konsumentów, a kapitał zainwestowany tworzenie strony internetowej zwróci się w mgnieniu oka.

Przekażemy prawa własności

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że niektórzy freelancerzy i agencje nie przenoszą prawa własności do sklepów na klientów? Witryna opracowana w Resultica będzie Twoją wyłączną własnością.

Uruchomienie sklepu internetowego Cię przerasta?
Zajmiemy się tym!

Realizacje

Opinie

Firma Suzuki Sushi współpracowała z firmą Pana Alana Rybczyńskiego w roku 2016. W tym czasie firma Pana Alana Rybczyńskiego była odpowiedzialna za tworzenie strony internetowej dla mojej restauracji. W/w firma wywiązała się sumiennie i terminowo z powierzonych zadań. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do zagadnienia. Przede wszystkim zostały spełnione moje oczekiwania. Wysoka jakość strony internetowej pozwoliła pozyskać nowych Klientów. Na...
01.06.2022
Katarzyna Bitdorf
Pan Alan wykonał dla naszej firmy Marketingową Stronę internetową www.arret.pl. Zawiera ona atrakcyjną grafikę, potrzebne funkcje oraz skuteczny marketing. Stanowi odnowioną wersję naszej poprzedniej strony.Od samego początku (już w pierwszym miesiącu) od uruchomienia nowej witryny, zwiększył się wskaźnik sprzedaży bezpośrednio za pomocą internetu o 21%. Kierowanych do nas jest znacznie więcej zapytań od kontrahentów. Klienci wydają się być znacznie bardziej przekonani do kupna naszych pr...
21.03.2022
Mariusz Marszałkowski
Pan Alan Rybczyński projektował dla naszej firmy stronę internetową www.parkan-serwis.pl po raz pierwszy kilka lat temu. W ubiegłym roku zleciliśmy temu informatykowi zaprojektowanie logo firmy, oraz odświeżenie szaty graficznej strony. Również teraz został wdrożony system CMS, który umożliwia nam samodzielne zmiany w treści strony.Wszystkie prace zostały wykonane solidnie – projekty są atrakcyjne wizualnie i w pełni oddają charakter naszej firmy. Zrozumienie naszych potrzeb, kontakt, oraz ...
21.03.2022
Paweł Basek
Pan Alan Rybczyński wykonał szablon do aukcji allegro, oraz sklep internetowy www.zielarnia.sklep.pl. Zajął się także przechwyceniem w/w domeny, ponieważ z winy poprzedniej firmy groziła jej utrata. Pan Alan we współpracy z moją firmą wykazał profesjonalizm w swojej dziedzinie, doskonale porusza się we wszystkich narzędziach informatycznych, umie doradzić i wybrać najlepszą opcję dla klienta. Z przyjemnością skorzystam ponownie z usług Pana Alana Rybczyńskiego, jak również polecę go swoim z...
21.03.2022
Katarzyna Krawczyk

Skontaktuj się i porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym

* Skontaktujemy się w ciągu 5 minut.

Alan Rybczyński
CEO

Zadzwoń:
500 400 706

Napisz:

Strona używa plików cookies do poprawnego działania. Możesz zdecydować, czy zezwalasz na cookies. Polityka prywatności