Stworzymy sklep nastawiony na efekty

 

Uruchamisz kanał sprzedaży online i potrzebujesz skutecznego sklepu internetowego?
Tworzymy platformy e-commerce dla firm z Łodzi i całej Polski, które generują zyski przez całą dobę. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać:

1. Sklep dopasowany do Twojej firmy

Interesuje Cię budowanie określonego wizerunku, wzbudzanie skojarzeń i pożądanych działań u klientów? Dobrze trafiłeś – witamy w Resultica! Osobiście traktujemy każde zlecenie, w związku z tym nie korzystamy z gotowych szablonów czy schematów. Stworzymy sklep internetowy według profilu firmy, branży, dopasowany do Twoich oczekiwań. Wspólnie dobierzemy najlepsze moduły i funkcje, kolorystykę, grafikę, podstrony informacyjne i inne elementy niezbędne do rozwoju e-commerce. Podpowiemy i doradzimy, jak powinna wyglądać Twoja witryna


2. Przyjemna grafika - klient ocenia oczami

W e-commerce – jak w realnym świecie – najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Już po chwili konsumenci mogą zaopiniować Twoją firmę dobrze lub źle. Gustowna szata graficzna sklepu jest niezwykle istotna, ponieważ to jej wygląd kusi klientów, którzy są przecież wzrokowcami. Strona internetowa kreuje opinie o firmie w Internecie, która bez odpowiedniego wizerunku nie odniesie sukcesu. Estetycznie zaprojektujemy wygląd, który przyciągnie wzrok klientów. Dostosujemy styl graficzny do Twojej specjalizacji, aby Twój e-sklep został zapamiętany na długo! Odpowiednio opracowana grafika musi być przejrzysta dla użytkowników, dlatego unikamy przebodźcowania.

 


3. Potrzebne funkcje e-commerce

Chcemy zapewnić Ci funkcje, które są dla Ciebie niezbędne. Wyposażymy Twoją stronę internetową w użyteczne i łatwe w obsłudze rozwiązania technologiczne do rozwoju e-handlu. Lubimy proste rozwiązania, dlatego zaproponujemy Ci sprawdzone moduły, a w razie konieczności uchronimy Cię przed tymi niepotrzebnymi. Zdajemy sobie sprawę, że wygląd to nie wszystko – ważna jest zarówno UI jak i UX platformy sklepowej. Połączymy te dwa elementy, a dostarczysz doskonałe wrażenia zakupów w Twoim sklepie.

 


4. Prosta obsługa panelu CMS

Rozwój biznesu i ruchy konkurencji wymagają od Ciebie aktualizowania sklepu, poprawiania zdjęć i opisów produktów. Błyskawicznie powiadomisz swoich klientów o wszelkich zmianach za pomocą panelu administratora CMS. Od teraz samodzielne dodasz nowe produkty, zmienisz status zamówień i sprawdzisz wyniki sprzedaży, nawet jeśli jesteś nowicjuszem. Korzystanie z panelu jest bardzo proste, jednak w trosce o Twój komfort zaopatrzymy Cię w instrukcję obsługi.

 


5. Przejmujemy wszystkie obowiązki

Jeśli wystartowanie ze sklepem internetowym jest dla Ciebie czarną magią, z przyjemnością wyręczymy Cię! Brakuje Ci kompletu tekstów do podstron? Żaden kłopot. Jako eksperci piszemy efektywne opisy produktów i na Twoje życzenie kupujemy zdjęcia stockowe. Nasz zespół z grafików i programistów pomoże Ci wybrać najdogodniejsze rozwiązania i przygotować witrynę, która będzie spełniała Twoje oczekiwania. Usiądź i zrelaksuj się, a my zabieramy się do działania.

 


6. Ustalamy cele biznesowe

Zanim przystąpimy do tworzenia sklepu internetowego, zaznajamiamy się ze specyfiką Twojego biznesu i celami sprzedażowymi, które planujesz osiągnąć. Pytamy o to, czego oczekujesz. Podejmujemy wyzwania, poznajemy Twoje marzenia, plany i pomysły na e-handel. Podczas rozmowy wspólnie określamy grupę docelową, do której kierujemy sklep, dzięki czemu lepiej dopasujemy go do oczekiwań osób określonego typu. W ten logiczny sposób zwiększamy wskaźnik konwersji.

 


7. Dbamy o wzrost konwersji

Po co prowadzić sklep internetowy? Oczywiście po to, by zarabiać. A my wiemy, jak tego dokonać! Dzięki naszym kwalifikacjom sprawimy, że witryna zwabi do Ciebie konsumentów, a kapitał zainwestowany tworzenie strony internetowej zwróci się w mgnieniu oka. E-sklep to najważniejszy kanał sprzedaży internetowej Twojej firmy. Klienci zapoznają się z Twoim asortymentem (katalogiem produktów), sprawdzą czas i koszty dostawy, zapoznają się z opiniami klientów oraz opłacą zamówienia szybkimi płatnościami online. Profesjonalnie zaprojektowana strona zwiększy wiarygodność marki i zachęci do zakupów. Tworzenie sklepu internetowego w Resultica zaczyna się od kodu, a kończy dopiero na wdrożeniu modułów pomagających zwiększyć sprzedaż. Naszym celem jest zachęcenie klienta do: złożenia zamówienia, skontaktowania się w sprawie oferty lub odebrania towarów osobiście.

 


8. Rok gwarancji

Długofalowa współpraca to dla nas podstawa, dlatego pilnujemy każdego detalu w sklepie internetowym. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze zamówienia, dlatego dbamy o ich najwyższą jakość. Dowód to gwarancja, którą zapewniamy. Usługi budowania stron internetowych w Resultica objęte są gwarancją na rok. W razie wystąpienia problemów z działaniem platformy e-commerce z przyczyn niezależnych od nas czy zleceniodawcy, bezzwłocznie zareagujemy na zgłoszenie. Jesteśmy sumiennym i rzetelnym partnerem, dlatego zapewniamy sprawną pomoc w zakresie kłopotów technicznych.

 


9. Opieka nad Twoim sklepem

Gwarantujemy stabilne działanie i opiekę nad sklepem. Zamierzamy wprowadzić wiele udogodnień, które pozwolą na rozwój internetowego kanału sprzedaży. Wspomożemy Cię w zarządzaniu e-commerce, administracji i rozbudowie strony. Zajmiemy się usprawnieniem i przystosowaniem sklepu pod wyszukiwarkę Google. Tworzymy sklepy internetowe i dbamy o ciągłość ich funkcjonowania (bezawaryjność), zapewniamy pomoc techniczną i doradztwo w zakresie e-commerce.

 


10. Przekazanie praw własności

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że niektórzy freelancerzy i agencje nie przenoszą prawa własności do sklepów na klientów? Witryna opracowana w Resultica będzie Twoją wyłączną własnością. Będziesz mieć pełne prawa do wprowadzania jakichkolwiek zmian, zmiany hostingu a nawet głównego adresu domeny. Będziemy chronić Twoje interesy za pomocą Umowy przeniesienia prawa własności sklepu, dzięki czemu ewentualny stres z tym związany nie będzie Ci spędzał snu z powiek.

 

 

Wybrane realizacje

Opinie klientów

Firma Suzuki Sushi współpracowała z firmą Pana Alana Rybczyńskiego w roku 2016. W tym czasie firma Pana Alana Rybczyńskiego była odpowiedzialna za tworzenie strony interneto...
Rozwiń
Katarzyna Bitdorf
Pan Alan wykonał dla naszej firmy Marketingową Stronę internetową www.arret.pl. Zawiera ona atrakcyjną grafikę, potrzebne funkcje oraz skuteczny marketing. Stanowi odnowioną w...
Rozwiń
Mariusz Marszałkowski
Pan Alan Rybczyński projektował dla naszej firmy stronę internetową www.parkan-serwis.pl po raz pierwszy kilka lat temu. W ubiegłym roku zleciliśmy temu informatykowi zaprojekto...
Rozwiń
Paweł Basek
Pan Alan Rybczyński wykonał szablon do aukcji allegro, oraz sklep internetowy www.zielarnia.sklep.pl. Zajął się także przechwyceniem w/w domeny, ponieważ z winy poprzedniej firm...
Rozwiń
Katarzyna Krawczyk

Zlecasz tworzenie sklepu internetowego w Łodzi, całej Polsce? Zaufaj specjalistom z Resultica

Masz pytania? Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twojej stronie WWW. Zostaw telefon, a oddzwonimy w ciągu 10 minut.

Resultica
Pl. Kościelny 6
91-444 Łódź
tel. 500 400 706
e-mail:
Dojeżdżamy do klienta na terenie woj. łódzkiego

 
Strona używa plików cookies do poprawnego działania. Możesz zdecydować, czy zezwalasz na cookies. Polityka prywatności