Zbudujemy dla Ciebie skuteczną wizytówkę

 

Marzysz o stronie WWW, która będzie Twoim najlepszym sprzedawcą?
Budujemy witryny, które przekazują klientom to, co trzeba w odpowiedni sposób, 24 godziny na dobę. Oto 10 powodów, dla których możesz nam zaufać.

wizytówki internetowe

1. Troszczymy się o klienta

Twoje zlecenie traktujemy jako całkowicie nowe wyzwanie, stąd unikamy powtarzania znanych schematów. Chcesz stworzyć w sieci swój wizerunek, wywołać skojarzenia i działania u klienta? Doskonale! Stworzymy stronę wizytówkę zgodną z branżą, która spełni potrzeby Twojej firmy. Dopasujemy najlepsze funkcjonalności, zgodne z oczekiwaniami. Razem wybierzemy wszystkie elementy dla Twojej witryny, takie jak moduły, funkcje, kolory, design i podstrony. Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu na to, jak powinna wyglądać Twoja wizytówka internetowa, posłużymy fachową radą.


2. Poznajemy Twoje pomysły i cele

Zanim zaczniemy budować Twoją wizytówkę, analizujemy Twój biznes i cele, które chcesz osiągnąć. Rozmawiamy szczegółowo, aby sprawdzić, czego od nas oczekujesz. Wsłuchujemy się w pragnienia i koncepcje oraz podejmujemy wyzwania, aby im sprostać. Podczas rozmowy wspólnie ustalamy, do jakich grup klientów będzie kierowana reklama oraz ich lokalizację geograficzną. Wybierając grupę potencjalnych klientów, możemy lepiej dopasować się do preferencji określonych typów ludzi. W ten sprytny sposób zwiększamy prawdopodobieństwo, że właśnie Twoja oferta zostanie wybrana.


3. Ułatwiamy Twoje działania

Rozwój firmy i działania konkurencji zmuszają firmy do aktualizowania treści produktów i usług, poprawiania oferty, zamieszczania zdjęć, filmów itp. Nie musisz posiadać wiedzy informatycznej, aby szybko powiadomić o zmianach swoich klientów - zespół RESULTICA zajmie się wszystkim. W celu aktualizacji strony, skontaktuj się z nami i prześlij listę zmian.


4. Skupiamy się na efektach sprzedaży

Aby zarabiać, wizytówka internetowa musi konwertować. Znamy się na tym! Dzięki naszej wiedzy i technologii możemy sprawić, że Twoja strona przyniesie klientów i koszt zwróci się ekspresowo. Witryna jest głównym źródłem informacji na Twój temat. Klienci mogą dowiedzieć się o wszystkich Twoich produktach, godzinach otwarcia i lokalizacji. Fachowo zaprojektowana, zbuduje zaufanie do Twojej marki i stanie się opiniotwórcza. Klienci chętnie czytają o usługach i produktach przed skorzystaniem z nich. Daj odbiorcom informacje i zdobądź ich wiarygodność.

W Resultica budowanie witryn internetowych nie kończy się na dostarczeniu szablonu i zakodowaniu. Chodzi też o użycie technik zwiększających sprzedaż. Po wejściu na stronę klient powinien wysłać maila, zapytać telefonicznie lub przyjść osobiście. Dołożymy wszelkich starań, aby oferta dawała zapytania od klientów, a formularz kontaktowy - nowe zamówienia.


5. Obsługa od A do Z

Jeśli przytłacza Cię perspektywa budowy strony internetowej, wyręczymy Cię. Nie masz jeszcze kompletu materiałów? Nic nie szkodzi. Jako profesjonaliści zredagujemy przekonujące teksty ofertowe, opisy produktów i zakupimy wybrane przez Ciebie zdjęcia stockowe. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność i upewniamy się, że uzyskasz z niej jak najwięcej korzyści. Jako zespół grafików, programistów i web developerów podpowiadamy, wskazujemy optymalne działania i budujemy satysfakcjonujący efekt finalny. Zajmij wygodne miejsce - my zrobimy resztę.


6. Piękny design: ludzie kupują oczami

W internecie ważne jest pierwsze wrażenie. Badania dowiodły, że klienci potrafią ocenić firmę na „TAK” lub „NIE” w ciągu paru sekund. Klienci oceniają strony WWW przede wszystkim po wyglądzie i kupują oczami, dlatego oryginalna grafika to klucz do sukcesu. E-wizytówki budują wizerunek online, a bez właściwej prezentacji, nie można odnieść sukcesu.

Przygotujemy atrakcyjny wygląd witryny, który przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i polepszy efektywność oferty. Dostosujemy wygląd graficzny do grupy docelowej, aby wizytówka była zapamiętana na długo! Trzymamy się zasady "Keep It Simple". Dobrze zaprojektowana grafika jest estetyczna, lecz łatwa do zrozumienia przez użytkowników i funkcjonalna, dlatego rezygnujemy z nadmiaru efektów. Nasi graficy znani są z wysokich umiejętności, oryginalności i kreatywności. Przedstawimy Twoją ofertę w ciekawy sposób i pokażemy jej atuty. Właściwie dopasujemy wygląd, aby pokazać Cię w idealnym świetle.


7. Przydatne funkcje

Każdą realizację traktujemy jak nasze najważniejsze zlecenie. Przygotujemy witrynę internetową do osiągnięcia precyzyjnych celów - Resultica ustawi trybiki tak, by strona robiła dokładnie to, czego oczekujesz. Chcemy dać Twoim klientom funkcjonalność, których potrzebują. Oferujemy użyteczne rozwiązania techniczne, które wspomogą Twoją witrynę. Stosujemy możliwie proste rozwiązania, a w razie potrzeby przegonimy nieskuteczne pomysły. Zdajemy sobie sprawę, że oprócz wszystkich funkcji/opcji, ważna jest czytelność i łatwość obsługi serwisu www. Połączymy te cechy, aby maksymalnie ułatwić czytelnikom przeglądanie witryny.


8. Zapewniamy, że to działa!

Dążymy do długofalowej współpracy, dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół strony internetowej. Tworzymy wizytówki internetowe, z których możesz być dumny. Do naszych zamówień podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość. Świadczy o tym oferowana przez nas gwarancja: wszystkie usługi tworzenia wizytówek w Resultica objęte są roczną gwarancją. Jeżeli funkcjonowanie witryny internetowej zostanie zakłócone z przyczyn niezależnych od nas lub klienta, podejmiemy natychmiastowe działania. Jako odpowiedzialny i stabilny partner zapewniamy pełne wsparcie techniczne.


9. Bez niewygodnych umów

Pracujemy etycznie i z pełnym zaufaniem do naszych klientów. Nie potrzebujemy zawierania długoterminowych umów z naszymi klientami. Znakiem tego, nasi klienci mają prawo zaprzestać korzystania z naszych usług bez ponoszenia dodatkowych opłat. Dzięki temu można odebrać gotowy serwis, uchronić się przed niepotrzebnymi zobowiązaniami i spać spokojnie.


10. Otrzymasz prawo własności

Czy wiedziałeś, że niektórzy projektanci nie przenoszą praw własności do stron WWW na klientów? Wizytówka internetowa zaprojektowana przez Resultica będzie Twoja i tylko Twoja. Otrzymasz wszelkie prawa do jej modyfikacji, wgrania na inny serwer, zmiany domeny itp. Abyś mógł spać spokojnie, Twoje interesy zostaną zabezpieczone umową przeniesienia własności do witryny.

Stworzenie strony internetowej to skomplikowane zadanie. Zleć jej wykonanie ekspertom i skontaktuj się z nami już teraz!

Doradca klienta:

Doradca klienta
Podpis doradcy klienta

Realizacje

Opinie

Firma Suzuki Sushi współpracowała z firmą Pana Alana Rybczyńskiego w roku 2016. W tym czasie firma Pana Alana Rybczyńskiego była odpowiedzialna za tworzenie strony internetowej dla mojej restauracji. W/w firma wywiązała się sumiennie i terminowo z powierzonych zadań. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do zagadnienia. Przede wszystkim zostały spełnione moje oczekiwania. Wysoka jakość strony internetowej pozwoliła pozyskać nowych Klientów. Na...
01.06.2022
Katarzyna Bitdorf
Pan Alan wykonał dla naszej firmy Marketingową Stronę internetową www.arret.pl. Zawiera ona atrakcyjną grafikę, potrzebne funkcje oraz skuteczny marketing. Stanowi odnowioną wersję naszej poprzedniej strony.Od samego początku (już w pierwszym miesiącu) od uruchomienia nowej witryny, zwiększył się wskaźnik sprzedaży bezpośrednio za pomocą internetu o 21%. Kierowanych do nas jest znacznie więcej zapytań od kontrahentów. Klienci wydają się być znacznie bardziej przekonani do kupna naszych pr...
21.03.2022
Mariusz Marszałkowski
Pan Alan Rybczyński projektował dla naszej firmy stronę internetową www.parkan-serwis.pl po raz pierwszy kilka lat temu. W ubiegłym roku zleciliśmy temu informatykowi zaprojektowanie logo firmy, oraz odświeżenie szaty graficznej strony. Również teraz został wdrożony system CMS, który umożliwia nam samodzielne zmiany w treści strony.Wszystkie prace zostały wykonane solidnie – projekty są atrakcyjne wizualnie i w pełni oddają charakter naszej firmy. Zrozumienie naszych potrzeb, kontakt, oraz ...
21.03.2022
Paweł Basek
Pan Alan Rybczyński wykonał szablon do aukcji allegro, oraz sklep internetowy www.zielarnia.sklep.pl. Zajął się także przechwyceniem w/w domeny, ponieważ z winy poprzedniej firmy groziła jej utrata. Pan Alan we współpracy z moją firmą wykazał profesjonalizm w swojej dziedzinie, doskonale porusza się we wszystkich narzędziach informatycznych, umie doradzić i wybrać najlepszą opcję dla klienta. Z przyjemnością skorzystam ponownie z usług Pana Alana Rybczyńskiego, jak również polecę go swoim z...
21.03.2022
Katarzyna Krawczyk

Skontaktuj się i porozmawiajmy o Twojej stronie

* Skontaktujemy się w ciągu 5 minut.

Alan Rybczyński
CEO

Zadzwoń:
500 400 706

Napisz:

Strona używa plików cookies do poprawnego działania. Możesz zdecydować, czy zezwalasz na cookies. Polityka prywatności