⭐⭐⭐⭐⭐

Liczba opinii: 10
Czytaj więcej

⭐⭐⭐⭐⭐

Liczba opinii: 1
Czytaj więcej

⭐⭐⭐⭐⭐

Liczba opinii: 4
Czytaj więcej

⭐⭐⭐⭐⭐

Liczba opinii: 4
Czytaj więcej

Firma Resultica Alan Rybczyński zajmuje się tworzeniem opisów produktów (copywriting), retuszem zdjęć w naszym sklepie internetowym www.kupdogabinetu.pl oraz obsługą konta Allegro między innymi w zakresie tworzenia nowych aukcji i kampanii Allegro Ads. Do tej pory prace były wykonane rzetelnie, zgodnie z naszymi uwagami, w pełni profesjonalnie, z dbałością o detale.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z uwagi na: sprawny kontakt, profesjonalne podejście do Klienta oraz na dużą wiedzę Pana Alana. W wyniku działań zaobserwowaliśmy WZROST SPRZEDAŻY w naszym sklepie internetowym i na aukcjach Allegro. Polecamy przy współpracy firmę RESULTICA, jako godnego zaufania partnera.

Bigtrade Sp. z o.o.

Firma Suzuki Sushi współpracowała z firmą Pana Alana Rybczyńskiego w roku 2016. W tym czasie firma Pana Alana Rybczyńskiego była odpowiedzialna za tworzenie strony internetowej dla mojej restauracji. W/w firma wywiązała się sumiennie i terminowo z powierzonych zadań. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do zagadnienia. Przede wszystkim zostały spełnione moje oczekiwania. Wysoka jakość strony internetowej pozwoliła pozyskać nowych Klientów. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem dlatego z całym przekonaniem rekomenduję Firmę Pana Alana Rybczyńskiego jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Katarzyna Bitdorf

Pan Alan wykonał dla naszej firmy Marketingową Stronę internetową www.arret.pl. Zawiera ona atrakcyjną grafikę, potrzebne funkcje oraz skuteczny marketing. Stanowi odnowioną wersję naszej poprzedniej strony.

Od samego początku (już w pierwszym miesiącu) od uruchomienia nowej witryny, zwiększył się wskaźnik sprzedaży bezpośrednio za pomocą internetu o 21%. Kierowanych do nas jest znacznie więcej zapytań od kontrahentów. Klienci wydają się być znacznie bardziej przekonani do kupna naszych produktów.

Polecamy usługi Pana Alana Rybczyńskiego jako osoby fachowej i godnej zaufania.

Mariusz Marszałkowski

Pan Alan Rybczyński pomógł naszej firmie w zwiększeniu sprzedaży łóżka ATOS na aukcjach internetowych Allegro.

Jego praca polegała na napisaniu nowych tekstów ofertowych, modyfikacji szablonu, oraz wykonaniu od nowa strony „O mnie”.

Zlecenie zostało zrealizowane szybko, solidnie i w pełni profesjonalnie. Byliśmy zaskoczeni wysoką jakością nowej, zmienionej grafiki i przede wszystkim ulepszonych treści opisu aukcji. Najważniejsze jest jednak to, iż średnia sprzedaż produktu ATOS na Allegro wzrosła o 25%! Skuteczność naszej nowej aukcji na Allegro wzrosła, a dzięki wspomnianym elementom TurboSell, łóżko sprzedaje się średnio dużo szybciej.

Firma Lano Meble poleca Pana Alana Rybczyńskiego jako rzetelnego, wiarygodnego i zasługującego na uznanie eksperta w swojej dziedzinie. Zaś jego usługa TurboSell – zwiększenie zysków na Allegro zasługuje na podziw.

Łukasz Siwik

Skorzystaliśmy z oferty TurboSell od Pana Alana Rybczyńskiego z powodu niskiej ilości klientów zyskiwanych poprzez Allegro. Zajmujemy się branżą usługową, jednak mieliśmy spore wątpliwości, czy Allegro da nam jakiekolwiek zyski. Postanowiliśmy mimo wszystko spróbować usługi TurboSell ponieważ wzbudziła ona naszą ciekawość i wcześniej niczego podobnego nie spotkaliśmy.

Mimo naszych wątpliwości okazało się, że sprzedaż naprawdę wzrosła. Wszystkie techniki, które Pan Alan zastosował na naszej aukcji świetnie się sprawdziły w rzeczywistości. Nawet nasi klienci przyznają, że oferta jest przygotowana bardzo profesjonalnie, a po wejściu na naszą aukcję nie łatwo się jej oprzeć (odwiedzający dzwonią lub licytują). Po zmianie samego opisu aukcji i ulepszeniu wyglądu, sprzedajemy więcej o ponad 30%. Zauważamy wyraźnie większe zainteresowanie naszą ofertą. W przyszłości na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z TurboSell, ponieważ inwestycja zwróciła się już po pierwszym miesiącu od wystawienia nowej aukcji.

Teraz już jesteśmy pewni, że warto korzystać z Allegro. Nawet kiedy prowadzi się działalność usługową. Polecamy wtedy TurboSell! 

Ewa Lipka

Pan Alan Rybczyński projektował dla naszej firmy stronę internetową www.parkan-serwis.pl po raz pierwszy kilka lat temu. W ubiegłym roku zleciliśmy temu informatykowi zaprojektowanie logo firmy, oraz odświeżenie szaty graficznej strony. Również teraz został wdrożony system CMS, który umożliwia nam samodzielne zmiany w treści strony.

Wszystkie prace zostały wykonane solidnie – projekty są atrakcyjne wizualnie i w pełni oddają charakter naszej firmy. Zrozumienie naszych potrzeb, kontakt, oraz czas realizacji zleceń są godne podziwu. Polecamy p. Alana Rybczyńskiego wszystkim zainteresowanym.

Paweł Basek

Pan Alan Rybczyński wykonał szablon do aukcji allegro, oraz sklep internetowy www.zielarnia.sklep.pl. Zajął się także przechwyceniem w/w domeny, ponieważ z winy poprzedniej firmy groziła jej utrata.

Pan Alan we współpracy z moją firmą wykazał profesjonalizm w swojej dziedzinie, doskonale porusza się we wszystkich narzędziach informatycznych, umie doradzić i wybrać najlepszą opcję dla klienta. Z przyjemnością skorzystam ponownie z usług Pana Alana Rybczyńskiego, jak również polecę go swoim znajomym.

Katarzyna Krawczyk

Kontakt do informatyka Pana Alana Rybczyńskiego otrzymaliśmy w zeszłym roku, kiedy zadaniem priorytetowym stało się uruchomienie sklepu internetowego po agencji interaktywnej, która nie dotrzymała warunków umowy. Pan Rybczyński w krótkim czasie uruchomił sklep wraz z koniecznymi poprawkami. W dalszych miesiącach współpraca polegała na wprowadzaniu zmian do oprogramowania i designu graficznego, a także na przyspieszeniu wczytywania się strony poprzez przeniesienie aplikacji Magento na odpowiedni serwer.

Wszystkie zlecenia zostały zrealizowane bardzo pomyślnie dla naszej firmy, dzięki jakości usług, konkurencyjnym cenom i terminowości. Z tego powodu polecamy Pana Rybczyńskiego jako sprawdzonego kontrahenta w zakresie tworzenia i wdrażania zmian w sklepie internetowym. 

Clickfashion Group

Przedmiotem usługi wykonanej przez Pana Alana Rybczyńskiego dla naszej firmy była usługa TurboSell w skład której wchodziło – Rozbudowany szablon aukcji + teksty, Rozbudowana strona „O mnie” + teksty, analiza konkurencji i inne…

Pozwoliło to nam rozpocząć sprzedaż naszych produktów na aukcji internetowej Allegro. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi ze względu na jakość usługi TurboSell, otrzymaliśmy wiele cennych porad i wskazówek dot. sprzedaży i obsługi klienta, dodatkowo Pan Alan zainstalował szablon i stronę „o mnie” na naszym serwerze. Usługa została wykonana szybko, profesjonalnie, kontakt z Panem Alanem to czysta przyjemność.

Dlatego też polecamy osobę Pana Alana Rybczyńskiego jako profesjonalnego kontrahenta godnego zaufania.

 

Bogdan Rygiel

Pan Alan Rybczyński rozpoczął współpracę z firmą Gold-Gum w styczniu 2009 roku. Zaprojektował i wykonał dla nas stronę internetową, oraz zrealizował usługę "TurboSell", która polegała na stałym zwiększeniu sprzedaży firmowych produktów w portalu aukcyjnym Allegro.

Pan Alan Rybczyński stworzył stronę www.gold-gum.pl. Jej wygląd jest bardzo atrakcyjny, a funkcjonalność także spełnia nasze oczekiwania. Dzięki otrzymanej stronie, już w pierwszych dniach po jej uruchomieniu, pozyskaliśmy kilku poważnych kontrahentów. W efekcie, odnotowaliśmy wyższą sprzedaż produktów.

Pan Alan Rybczyński wprowadził dla firmy Gold-Gum także usługę "TurboSell". Zaplanował naszą strategię sprzedaży, napisał stronę "o mnie", a także wykonał uniwersalny szablon do wystawiania aukcji. "TurboSell" sprawiło, że średnia sprzedaż ogumienia naszej firmy na Allegro już w pierwszym miesiącu wzrosła o 30%.

Pan Alan jest specjalistą w dziedzinie marketingu i tworzenia stron www. Podczas wszystkich realizacji wykazał się zrozumieniem potrzeb, kooperatywnością, cierpliwością i profesjonalnym podejściem do każdej czynności. Co najważniejsze, zyski wynikające z naszej współpracy są widoczne każdego dnia w postaci realnych liczb. Fima Gold-Gum jest w pełni zadowolona z usług świadczonych przez Alana Rybczyńskiego.

Tomasz Radziewiński

Strona używa plików cookies do poprawnego działania. Możesz zdecydować, czy zezwalasz na cookies. Polityka prywatności