Tworzenie stron internetowych Łódź

Oferujemy tworzenie stron internetowych dla klientów z Łodzi i okolic - między innymi z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Pabianic. Potrzebujesz strony WWW, która będzie Twoim najlepszym handlowcem? Tworzymy strony mówiące to, co trzeba, do kogo trzeba i jak trzeba przez 24h/dobę. Pokaż swoją firmę od najlepszej strony WWW. Do naszych usług należy także tworzenie sklepu internetowego.

Atrakcyjna grafika - tworzenie stron internetowych Łódź

Klient najpierw ocenia wygląd Twojej witryny i kupuje oczami. Strona wpływa na wizerunek firmy w sieci, dlatego trudno osiągnąć sukcesu bez dobrego zaprezentowania się. Zapewniamy profesjonalne projektowanie stron internetowych. Stworzymy atrakcyjny design strony, który zaciekawi potencjalnych klientów i zwiększy skuteczność oferty. Starannie dobierzemy styl graficzny do potrzeb klientów, połączymy to z całą stroną i zaprezentujemy Cię w najlepszy sposób..

Dopasowane do ekranów

Twoi Klienci coraz częściej przeglądają Internet na laptopie, tablecie i smartfonie. Dziś, widoczność biznesu na telefonie komórkowym to konieczność - nie chcesz przecież zostać w tyle. Dlatego tworzymy strony zgodne z technologią Responsive Web Design (RWD), czyli dostosowane do urządzeń mobilnych. Strona powinna ładować się szybko na komputerze, telefonie i każdym innym sprzęcie. Zapewniamy projektowanie stron www, z których korzysta się płynnie i wygodnie zawsze i wszędzie.

Skuteczne w sprzedaży

Strona internetowa musi sprzedawać. Wiemy, jak to zrobić! Realizowane przez nas tworzenie stron www, sprawi że witryna przyniesie klientów, a inwestycja zwróci się szybko. Resultica zainstaluje moduły, zwiększające konwersję na Twojej stronie. Po otwarciu strony, klient powinien skontaktować się w sprawie oferty lub odwiedzić placówkę. Postaramy się o to, aby formularze kontaktowe zaowocowały nowymi zleceniami, a oferta dostarczała wiadomości od klientów.

 

Tworzymy opisy produktów

Zapewniamy profesjonalne tworzenie opisów produktów. Odpowiednio dobrane słowa potrafią sprzedać nawet piasek na pustyni. Piszemy treści, czytane przez klientów z największą przyjemnością. Stworzymy perswazyjny opis produktu lub dowolny tekst, który poprawi Twoją sprzedaż.

Analiza konkurencji, optymalizacja SEO

Dokładnie zbadamy oferty Twojej konkurencji i wyciągniemy konstruktywne wnioski do dalszej pracy. Opierając się na aktualnych danych rynkowych, wzbogacimy opis produktu o słowa kluczowe, najtrafniej charakteryzujące produkt. Wyższa pozycja w Google i więcej wyświetleń oferty, to główne korzyści, płynące z tej taktyki.

Dobry tekst - połowa sukcesu

Napiszemy ciekawą ofertę produktu o dowolnej długości. Jeśli jesteś już zmęczony wymyślaniem tekstów i czujesz brak weny, pozwól, że Cię odciążymy. Koniec tracenia czasu nad pustą stroną Worda. Ułożymy tekst, który wciągnie klientów do Twojego świata.

Rezultaty sprzedaży

Celem marketingowego opisu produktu jest podniesienie sprzedaży w sklepie internetowym, na koncie Allegro lub dowolnym marketplace. Resultica wykorzystuje wiedzę na temat copywritingu i pomaga mnożyć zyski. Pozwól zaprezentować nasze umiejętności w praktyce. Z jakim tekstem aktualnie się borykasz?

 

Jak działamy

Współpraca na jasnych zasadach, troska o klienta i brak długotrwałych umów to podstawowe wartości, którymi się kierujemy.

 

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie, stąd unikamy powtarzalnych schematów. Wskażemy najlepsze sposoby realizacji zamierzonych przez Ciebie celów, dopasowane do potrzeb i budżetu.

Badamy Twoje pomysły i cele biznesowe

Znasz swój biznes od podszewki. Dlatego zanim przejdziemy do tworzenia strony WWW, analizujemy plany klienta oraz sposoby na ich realizację. Za pomocą wiedzy pomożemy doszlifować pomysły, tworząc perłę w oceanie Internetu.

Brak długotrwałych umów

Pracujemy na zasadach fair play. Jesteśmy pewni swoich umiejętności, dlatego unikamy długich umów z kontrahentami.

Zajmiemy się wszystkim

Wykonując zlecenie, przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki. Nasz zespół wskaże i zastosuje najlepsze dostępne rozwiązania. Usiądź wygodnie - my zrobimy resztę.

 

Co robimy?

Resultica to zespół specjalistów stworzony, by przynosić rezultaty. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Opinie klientów

Firma Suzuki Sushi współpracowała z firmą Pana Alana Rybczyńskiego w roku 2016. W tym czasie firma Pana Alana Rybczyńskiego była odpowiedzialna za tworzenie strony internetowej dla mojej restau...
Read more
Katarzyna Bitdorf
Pan Alan wykonał dla naszej firmy Marketingową Stronę internetową www.arret.pl. Zawiera ona atrakcyjną grafikę, potrzebne funkcje oraz skuteczny marketing. Stanowi odnowioną wersję naszej poprzed...
Read more
Mariusz Marszałkowski
Pan Alan Rybczyński projektował dla naszej firmy stronę internetową www.parkan-serwis.pl po raz pierwszy kilka lat temu. W ubiegłym roku zleciliśmy temu informatykowi zaprojektowanie logo firmy, or...
Read more
Paweł Basek
Pan Alan Rybczyński wykonał szablon do aukcji allegro, oraz sklep internetowy www.zielarnia.sklep.pl. Zajął się także przechwyceniem w/w domeny, ponieważ z winy poprzedniej firmy groziła jej utrata...
Read more
Katarzyna Krawczyk

Realizacje wybrane

© 2022 Resultica   |   Regulamin Polityka prywatności

Strona używa plików cookies do poprawnego działania. Możesz zdecydować, czy zezwalasz na cookies. Polityka prywatności